Zde může být název a logo Vaší firmy s překlikem na Vaše internetové stránky. Pokud máte zájem o zviditelněni Vaší firmy na mých stránkách, můžete mne kontaktovat na:
tel.: 602720136
email: korejtko.roman@post.cz
Tuto službu poskytuji jako ekvivalent každému, kdo zviditelní mojí firmu na svých stránkách.
-------------------------------------------------------------------
caffe felini.gif.png
antické lázně.png
arabela.jpg
Astory hotel.png
logo_shop.jpg
ALBION.jpg
MEDISTIK-LOGO.png
banner2.jpg
banner terezka.gif.png
Borkovec Jiří.jpg
Patakyovi.jpg
_hlav_head_novyobzor.jpg
lebenhart.png
logo-aloha.jpg
-006HNFPqsLiQ0HXT1pc5eqByXqkHBRX.jpg
AZYL LUCKY
AZYL LUCKY
Krmítka na parapet r. 2015 v.17cm.JPG
ROZUMNÍ

ROZUMNÍ

ROZUMNÍ
Petr Hannig

Petr Hannig

Petr Hannig
V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU O UMÍSTĚNÍ INZERÁTU MNE PROSÍM KONTAKTUJTE NA KONTAKTECH V SEKCI: KONTAKTY, PRACOVNÍ DOBA, NĚCO O MNE
-----------------------------------
Prodám soubor japonských knih:
Temné vody (2006, K. Suzuki) - 150 Kč, jednou čtená, jako nová
Spirála (2006, K. Suzuki) - 150 Kč, jednou čtená, jako nová
Tělo ženy (2005, R. Akutagawa) - 150 Kč, jednou čtená, jako nová
Hadi a náušnice (2006, H. Kanehara) - 100 Kč, jednou čtená, jako nová
Konec světa & Hard-boiled Wonderland (2008, H. Murakami) - 150 Kč, jednou čtená, jako nová
Sputnik, má láska (2009, H. Murakami) - 120 Kč, jednou čtená, jako nová
O čem mluvím, když mluvím o běhání (2010, H. Murakami) - 100 Kč, jednou čtená, jako nová
Na jih od hranic, na západ od slunce (2004, H. Murakami) - 120 Kč, jednou čtená, jako nová
Kafka na pobřeží (2006, H. Murakami) - 150 Kč, jednou čtená, jako nová
Možno i jednotlivě. ceny jsou pevně dané. Platba předem na účet, nebo osobní odběr.
Inzerát umístěn na: https://www.sbazar.cz/korejtko.roman/detail/18380883-soubor-knih
V případě zájmu mne prosím kontaktujte na: 602720136, korejtko.roman@post.cz
-------------------------------

KRABÍKOVA PORADNA

logo krabík.jpg
V dnešní chaotické době, plné stresu a z toho vyplývajících různých nemocí a poruch, se mnoho firem přiživuje na neštěstí druhých a snaží se na tomto byznysu vydělávat nemalé peníze. Nikoho z těchto lidí však nezajímá samotný člověk a příčina jeho onemocnění. Existují dvě metody medicíny: klasická (založená na byznysu farmaceutických firem) x alternativní (založená na alternativních metodách prevence a léčby jako je např. fytoterapie, reflexní terapie, různé druhy masáží, diety a úprava stravy, aj.). Klasická metoda léčí následek a vnější projev nemoci, kdežto alternativní metoda léčí příčinu daného onemocnění, kdy po odstranění této příčiny ustanou i vnější projevy. Samozřejmě nemůžeme opomíjet speciální klasické metody, které používají specializované obory jako je chirurgie, kde nám nepomůže žádná z alternativních metod, ale při doléčení nám zato pomůžou dostat organizmus zase do rovnováhy. V dnešní uspěchané době, kdy konzumujeme většinou jídla z různých rychlých občerstvení a podobných zařízení, jsou tato jídla ochuzená o důležité látky, které naše tělo potřebuje k tomu, aby bylo v rovnováze a dobře fungovalo. Jedná se hlavně o látky: jód, železo, zinek, hořčík, vitamíny a další stopové prvky a minerály. Naši předkové, kteří tyto uvedené látky dostávali do organizmu přirozenou zdravou stravou, neměli tolik zdravotních potíží a tzv. civilizačních chorob jako se vyskytují dnes. Pokud ale omezíme přísun nevhodných potravin a dodáme našemu tělu výše uvedené látky – dostaneme se opět do rovnováhy a zbavíme se příčin onemocnění, které nás trápí. Nejlepší je dodávat potřebné látky do organizmu přirozenou cestou z přírodních zdrojů, ale je potřeba dávat pozor na tzv. předávkování. Je prokázané, že naše tělo je chytré a samo si řekne, co mu dělá dobře, co naopak ne a kdy má dost. Pokud se na našem těle objeví po konzumaci potraviny nějaká vyrážka, nebo jiný projev, tak jí prostě vyřadíme z našeho jídelníčku a nahradíme jí jinou vhodnější potravinou. U každého jedince je reakce na jednotlivé potraviny různá. Někomu může vyhovovat to či ono a druhému naopak ne. Nejlepší metoda je vyzkoušet a vzít si z toho ponaučení pro vhodnou skladbu naší stravy. Množství potřebných látek pro náš organizmus je u každého jedince také individuální. Rád všem zájemcům pomohu proniknout do tajů alternativních metod prevence a léčení - stačí mne kontaktovat, sdělit co vás tíží a následně po dohodě přijít za mnou do salonu. Dle časových možností rád pomohu i formou emailu, nebo zde na stránkách poradny.

Líbí se Vám moje stránky?

Ano, moc se mi líbí. (2637 | 94%)
Zde můžete psát vaše nápady, názory, zkušenosti a reakce na poskytované služby v mém salonu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one