Zde může být název a logo Vaší firmy s překlikem na Vaše internetové stránky. Pokud máte zájem o zviditelněni Vaší firmy na mých stránkách, můžete mne kontaktovat na:
tel.: 602720136
email: korejtko.roman@post.cz
Tuto službu poskytuji jako ekvivalent každému, kdo zviditelní mojí firmu na svých stránkách.
-------------------------------------------------------------------
caffe felini.gif.png
antické lázně.png
arabela.jpg
Astory hotel.png
logo_shop.jpg
ALBION.jpg
MEDISTIK-LOGO.png
banner2.jpg
banner terezka.gif.png
Borkovec Jiří.jpg
Patakyovi.jpg
_hlav_head_novyobzor.jpg
lebenhart.png
logo-aloha.jpg
-006HNFPqsLiQ0HXT1pc5eqByXqkHBRX.jpg
AZYL LUCKY
AZYL LUCKY
Krmítka na parapet r. 2015 v.17cm.JPG
ROZUMNÍ

ROZUMNÍ

ROZUMNÍ
Petr Hannig

Petr Hannig

Petr Hannig
Super Ravo Zapper 1.jpg
Super Ravo Zapper.jpg
DSCF9480.JPG
Tento přístroj je určen všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je naše zdraví. Může Vám nabídnout ucelenou možnost prevence a léčení nemocí, o které se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a která Vám zajistí pevné a trvalé zdraví či návrat k němu. V České republice se jedná o téměř neznámý způsob léčení různých nemocí, který vychází z poznatků několika vědců počínaje Dr. Royalem Raymondem Rifem a konče kanadskou lékařkou Dr. Huldou Regehr Clark. Působení tohoto přístroje je absolutně bez vedlejších následků a je opravdovou revolucí v léčení nemocí.
Princip působení Super Ravo Zapperu:
Zapper je generátor kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min.8V) ničí patogenní mikroorganismy (bakterie,parazity,viry,plísně, a další) v lidském těle. Tento jev je založen na následujícím principu: Každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické vlnění (neboli frekvenci – kmity). Základní jednotkou frekvence je 1 Hertz /Hz/ - jeden kmit za sekundu). Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Roal Raymond Rife zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganismu, který jej produkuje, ten po chvíli zahyne. Tyto cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu, ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a tudíž k jeho deaktivaci. Membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči tomuto napětí než membrány patogenních mikroorganismů a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organismus neškodné. Dle Dr. Clarkové jsou pouze dvě příčiny vzniku jakékoliv nemoci: Přítomnost znečišťujících chemických látek v těle a přítomnost parazitů, bakterií a virů (i jejich vývojových stádií) v těle. Po dlouholetém výzkumu Dr. Clarková zjistila, že je možné parazity, kteří se dostanou do lidského těla většinou s potravou, zničit během několika minut. Nejde o něco "tajemného" či o nějakou nadpřirozenou energii. Jde o fyzickou likvidaci parazitů, bakterií a virů vysokofrekvenčními impulsy. Patogenní organismy se do Vašich orgánů dostanou například mikroskopickými trhlinkami ve střevech. Paraziti se těmito trhlinkami protlačí do krevního oběhu a pokud jsou játra zatížena znečišťujícími látkami, imunitní systém není schopen vyvíjející se stadia parazitů ničit. Tato situace je naprosto nepřirozená, neboť někteří paraziti mají vývojových stadií až šest. Později dochází ke zhoršování funkcí napadených orgánů což vede k vzniku nemoci. Při pokusech, prováděných se Super Ravo Zapperem bylo několik dobrovolníků se začínajícím chřipkovým onemocněním připojeno na přístroj a u všech došlo k výraznému ústupu obtíží a nedošlo k plnému rozvoji chřipkových příznaků. Do tří dnů všechny příznaky odezněly. Plísně na nohách, rukách a ve vlasech likviduje Super Ravo Zapper zcela spolehlivě a dokonce bradavice odpadnou již po několika aplikacích. Začínající angína je likvidována téměř ve všech případech. Při použití s koloidním stříbrem nemusí být tělo zatěžováno antibiotiky a jejich vedlejšími účinky.
Super Ravo Zapper spolehlivě pomáhá například při těchto potížích: Adenovirus, Aflatoxin, Akné, Alfa streptokok, Angína, Astma, Beta streptokok, bílé krvinky stimulace CD4 lymfocytů, bolest krku ničení nejběžnějších bakterií, bolest zubu, bolesti zad podpora prokrvení a cirkulace krve, Borrelioza, Bradavice, Candida Albicans, Cytomegalovirus, Děložní polypy, různé typy virů, Gynekologické infekce, Hemeroidy, Herpes, HIV, Chlamydia Pneumonie, Chlamidia Trachomatis, Chripka, podpora imunity, Infekce dýchacích cest, Játra, podpora regenerace funkce jater, Krevní oběh, Krevní tlak, Ledviny ničení bakterií a virů v ledvinách, Legionella, Lupus, Lymfatický systém, Lym. Borrelioza, Motolice, Mykózy, nachlazení, otylost, Papilloma virus, Paradentóza, Příušnice, Pseudomonadas aeruginosa, Roztroušená skleróza, rýma, Salmonely, Škrkavky likvidace parazitů-dětských škrkavek, Slinivka, Spalničky, Staphylococus Aureus, Streptococus Pyogenes, Streptococus Pneumonie, Třes rukou, Urologické infekce, zhoubné nádory a řada dalších…
-----------------------------
Super Ravo Zapper nesmějí používat lidé s kardiostimulátorem, těhotné ženy, lidé s kovovými implantáty a ostatní osoby, které by mohlo ohrozit nízké střídavé napětí. Zubní plomby v tomto případě nejsou překážkou – přístroj do zubů nezasahuje.
-----------------------------

Líbí se Vám moje stránky?

Ano, moc se mi líbí. (3597 | 96%)
Zde můžete psát vaše nápady, názory, zkušenosti a reakce na poskytované služby v mém salonu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one