Zde může být název a logo Vaší firmy s překlikem na Vaše internetové stránky. Pokud máte zájem o zviditelněni Vaší firmy na mých stránkách, můžete mne kontaktovat na:
tel.: 602720136
email: korejtko.roman@post.cz
Tuto službu poskytuji jako ekvivalent každému, kdo zviditelní mojí firmu na svých stránkách.
-------------------------------------------------------------------
caffe felini.gif.png
antické lázně.png
arabela.jpg
Astory hotel.png
logo_shop.jpg
ALBION.jpg
MEDISTIK-LOGO.png
banner2.jpg
banner terezka.gif.png
Borkovec Jiří.jpg
Patakyovi.jpg
_hlav_head_novyobzor.jpg
lebenhart.png
logo-aloha.jpg
-006HNFPqsLiQ0HXT1pc5eqByXqkHBRX.jpg
AZYL LUCKY
AZYL LUCKY
Krmítka na parapet r. 2015 v.17cm.JPG
ROZUMNÍ

ROZUMNÍ

ROZUMNÍ
Petr Hannig

Petr Hannig

Petr Hannig
Oxygenoterapie:
Trpíte únavou, máte problémy s dýcháním, srdečním onemocněním, s bolestí hlavy, nechutenstvím, poruchou spánku, psychickými problémy, depresí, potížemi v klimaktériu? Tak jste tu správně a můžete číst dále. Každá buňka v lidském těle spotřebovává energii, aby mohla optimálně plnit svou funkci. Nedostatek kyslíku a tím i energie je příčinou mnoha chorobných stavů a vede ke vzniku zdravotních problémů a onemocnění lidského organizmu. Oxygenoterapie je vhodná v případech, kdy jste kuřák, vykonáváte náročnou profesi zatěžující mozkovou činnost, potřebujete regeneraci po tréninku nebo jiné namáhavé činnosti. Po absolvování kyslíkové terapie posílíte obranyschopnost organismu proti infekcím, cévním a nádorovým onemocněním, ochráníte se před migrénou a stresy, terapie příznivě ovlivní váš organismus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, bércových vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních, posílíte jí organismus před operacemi a je vhodná i na pooperační doléčení. Pokud jste zdraví, tak zvýšíte tělesnou výkonnost při sportování, snížíte dopad špatných ekologických podmínek na váš organismus, zlepšíte celkově energetický stav vašeho organismu, posílíte imunitní systém, zmobilizujete rezervy tělesné a duševní výkonnosti Kyslíková terapie oddaluje projevy stárnutí včetně snížené sexuální výkonnosti. Terapie se doporučuje při astmatu, bronchitidě, angíně pectoris, ischémii, zlepšuje fyzickou a psychickou kondici, výkonnost svalů i mozku, pomáhá překonat vyčerpanost, zvyšuje imunitu vůči virózám a zlepšuje paměť. Terapie zpomaluje proces tělesného a duševního stárnutí, působí příznivě na psychiku, zbavuje tělo vrásek a příznaků celulitidy. Kyslíková terapie je léčbou komplexní a nepůsobí pouze na nemocný orgán, ale na celý organismus. Tato terapie není riziková a je univerzálně použitelná pro každého.

Oxygenoterapie se nedoporučuje v následujících případech: při epilepsii, zvýšení činnosti štítné žlázy, po transplantaci orgánů.

Jak často a dlouho je potřeba oxygenoterapii absolvovat, aby se docílo požadovaného efektu:
Toto je velmi individuální. Některý organismus reaguje velmi dobře třeba už na jednu terapii, v délce 30 - 45 minut. Jiný potřebuje těchto terapií více. Obecně platí pravidlo 5 – 10 terapií za sebou v rozmezí 1x týdně, aby organizmus začal reagovat. Pokud zvýšíte obsah kyslíku ve vdechovaném vzduchu, tím zvětšujete kvalitu svého života, zvyšujete fyzickou i mozkovou aktivitu, zpomalujete stárnutí - prodlužujete si život.
Metoda oxygenoterapie: se používá v lékařství i běžném životě již několik let. Je známo, že pokud je kyslík vdechován v koncentraci vyšší, než je přítomen ve vzduchu, stoupá po tuto dobu i koncentrace kyslíku v krevní plazmě. Zvýšení parciálního tlaku kyslíku v krvi vede ke zvýšení průtoku krve kapilárním řečištěm, a tak i k lepší dodávce kyslíku do tkání. Některé problémy jako poruchy paměti, snížení výkonu, zpomalené reakce, kvalita zraku a sluchu, stejně jako migrény, nebo předčasné stárnutí, jsou často dávány do souvislosti s nedostatečným prokrvením organismu. Zvýšení dodávky kyslíku tkáním, zlepšuje účinek obranných mechanismů.
stažený soubor.jpg

Líbí se Vám moje stránky?

Ano, moc se mi líbí. (3597 | 96%)
Zde můžete psát vaše nápady, názory, zkušenosti a reakce na poskytované služby v mém salonu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one