Zde může být název a logo Vaší firmy s překlikem na Vaše internetové stránky. Pokud máte zájem o zviditelněni Vaší firmy na mých stránkách, můžete mne kontaktovat na:
tel.: 602720136
email: korejtko.roman@post.cz
Tuto službu poskytuji jako ekvivalent každému, kdo zviditelní mojí firmu na svých stránkách.
-------------------------------------------------------------------
caffe felini.gif.png
antické lázně.png
arabela.jpg
Astory hotel.png
logo_shop.jpg
ALBION.jpg
MEDISTIK-LOGO.png
banner2.jpg
banner terezka.gif.png
Borkovec Jiří.jpg
Patakyovi.jpg
_hlav_head_novyobzor.jpg
lebenhart.png
logo-aloha.jpg
-006HNFPqsLiQ0HXT1pc5eqByXqkHBRX.jpg
AZYL LUCKY
AZYL LUCKY
Krmítka na parapet r. 2015 v.17cm.JPG
ROZUMNÍ

ROZUMNÍ

ROZUMNÍ
Petr Hannig

Petr Hannig

Petr Hannig
lávové kameny 22.jpg
kameny3.jpg
DSCF9481.JPG
Navozuje báječné pocity úlevy, relaxace, dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Pro svoje účinky je ve světě velice žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy ve Vašem organismu, působí blahodárně na Vaší mysl a zaručeně uvolňují zatuhlé svaly. Při masáži lávovými kameny používám špičkové oleje za studena lisované a obohacené o přírodní švýcarské produkty, které výše uvedené účinky této masáže mnohonásobně zesilují. Každý klient na sobě může pozorovat skvělé uvolňující účinky masáže ještě několik dní po této provedené masáži. V používaných technikách, kromě typických postupů pro masáž lávovými kameny, používám i některé prvky z Havajské masáže Lomi Lomi (tzv. milující ruce). Původní havajská masáž vznikla z havajského posvátného tance HULA a používá se dnes v různých mutacích. Lávové kameny, které používám, mají optimální kvalitu, aby vyzařovaly dostatečnou energii a akumulovaly potřebné teplo, které dokonale uvolní organismus, mysl a zbaví Vás stresu a napětí. Teplo a speciální masážní techniky velice blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy a celý lymfatický systém.

Masáž horkými lávovými kameny léčí záněty kloubů a kostí, uleví svalovému napětí, zmírňuje svalovou křeč, podporuje rychlejší hojení namožených či natažených svalů, přináší psychickou úlevu při stresu, úzkosti, neklidu, umožňuje hlubší a lehčí dýchán, zvyšuje srdeční činnost, roztažení cév a kapilár, zvyšuje imunitu organismu, pomáhá při léčbě nervového systému. Masáž se provádí nahřátými lávovými kameny. Tlak těchto kamenů umožňuje teplu proniknout hlouběji do svalů a do kloubů. Okolní tkáň, která je vystavená teplu, se může nápadně zbarvit. Toto zbarvení je způsobeno zvýšeným krevním průtokem, kdy je lokálně zvýšený kapilární tlak a krev opouští své stabilní místo. Také se zvyšuje počet červených a bílých krvinek - každý jeden stupeň zvýšené vnitřní teploty zvyšuje metabolismus organismu o 10–15 %.

Možnost absolvování kurzu masáže horkými lávovými kameny (viz. sekce POŘÁDÁNÍ KURZŮ).

Líbí se Vám moje stránky?

Ano, moc se mi líbí. (3597 | 96%)
Zde můžete psát vaše nápady, názory, zkušenosti a reakce na poskytované služby v mém salonu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one