Zde může být název a logo Vaší firmy s překlikem na Vaše internetové stránky. Pokud máte zájem o zviditelněni Vaší firmy na mých stránkách, můžete mne kontaktovat na:
tel.: 602720136
email: korejtko.roman@post.cz
Tuto službu poskytuji jako ekvivalent každému, kdo zviditelní mojí firmu na svých stránkách.
-------------------------------------------------------------------
caffe felini.gif.png
antické lázně.png
arabela.jpg
Astory hotel.png
logo_shop.jpg
ALBION.jpg
MEDISTIK-LOGO.png
banner2.jpg
banner terezka.gif.png
Borkovec Jiří.jpg
Patakyovi.jpg
_hlav_head_novyobzor.jpg
lebenhart.png
logo-aloha.jpg
-006HNFPqsLiQ0HXT1pc5eqByXqkHBRX.jpg
AZYL LUCKY
AZYL LUCKY
Krmítka na parapet r. 2015 v.17cm.JPG
ROZUMNÍ

ROZUMNÍ

ROZUMNÍ
Petr Hannig

Petr Hannig

Petr Hannig
gua sha - ryba.jpg
Gua-sha (kvaša) masáž přišla z Číny před 2000 lety a doposud se tam hojně používá. Gua znamená škrábat a sha je horko, kožní vyrážka. Takzvané poškrabování je možné provádět škrabkou z rohu vodního bůvola, nejlépe se ale hodí destička z kamene jadeit. Dříve bylo poškrabování jadeitem určeno pouze čínským císařům a vysokým hodnostářům, ale časy se mění. Poškrabování se provádí v olejové lázni z třezalkového nebo jiného adekvátního oleje, který se během poškrabování lije na kámen. Gua-sha byla jedním z největších tajemství východní medicíny. Jadeit má velice pozitivní vliv na ledviny a močový měchýř, užívá se k léčení chřipky a k odvodnění těla. Už odedávna se jím léčily i potíže při zažívání, koliky, žloutenka a žaludeční potíže. Olej jemným způsobem ovlivní náš tělesný a duševní stav, zlepší a zesilní pozitivní efekt světla na psychiku, blahodárně ovlivňuje procesy v nervovém centru, zmenšuje tělesnou reakci na stres, zlepšuje krevní oběh, zlepšuje látkovou výměnu a vylučování moči. Gua-sha je holistická metoda, která účinně detoxikuje organismus a zvyšuje imunitu. Během poškrabování se objeví tzv.škrábance, jejichž barva a intenzita indikuje stav organismu a jeho překyselení. Zabarvení během 2-7 dnů zmizí. Masáž je zcela bezpečná, pouze při prvním použití může díky prvotnímu čištění nastat svědění pokožky. Účinek Gua-sha je podobný baňkování, ale lze jí použít i v místech, kde se baňkování provádí obtížně, např. při bolestech nohou, paží a šíje. Je to krátká a velice účinná metoda.
---------------------------
Gua-sha se používá všude tam, kde má klient bolesti spojené s akutní nebo chronickou nerovnováhou v těle, například při bolestech svalů a kloubů, při všech typech nastydnutí a chřipkových onemocněních, při začínajícím bronchiálním astmatu, při ischiasu, při metakarpálech.
---------------------------
Kontraindikace: při kožních onemocněních, popáleninách a otevřených rankách na pokožce, vředech, nezahojených jizvách na pokožce, těhotenství, problémy s krevním oběhem.
---------------------------

Líbí se Vám moje stránky?

Ano, moc se mi líbí. (3597 | 96%)
Zde můžete psát vaše nápady, názory, zkušenosti a reakce na poskytované služby v mém salonu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one