Zde může být název a logo Vaší firmy s překlikem na Vaše internetové stránky. Pokud máte zájem o zviditelněni Vaší firmy na mých stránkách, můžete mne kontaktovat na:
tel.: 602720136
email: korejtko.roman@post.cz
Tuto službu poskytuji jako ekvivalent každému, kdo zviditelní mojí firmu na svých stránkách.
-------------------------------------------------------------------
caffe felini.gif.png
antické lázně.png
arabela.jpg
Astory hotel.png
logo_shop.jpg
ALBION.jpg
MEDISTIK-LOGO.png
banner2.jpg
banner terezka.gif.png
Borkovec Jiří.jpg
Patakyovi.jpg
_hlav_head_novyobzor.jpg
lebenhart.png
logo-aloha.jpg
-006HNFPqsLiQ0HXT1pc5eqByXqkHBRX.jpg
AZYL LUCKY
AZYL LUCKY
Krmítka na parapet r. 2015 v.17cm.JPG
ROZUMNÍ

ROZUMNÍ

ROZUMNÍ
Petr Hannig

Petr Hannig

Petr Hannig
masáže1.jpg
Energetická masáž vychází z tradiční čínské medicíny, která vnímá lidské tělo diametrálně odlišně než evropská kultura. Základy čínské medicíny vycházejí z několika teorií: teorie Jin a Jang, pěti elementů, teorie energie a krve. U této tzv. čínské energetické masáže jde o velmi dokonalou a účinnou manuální techniku, jejíž pomocí působí masér na určité energetické kanály našeho těla, stimulací či tlumením zlepšuje mikro a makrocirkulaci, odstraňuje bolesti, uvolňuje napětí ve svalech a psychické napětí, přivádí klienta do pohody a harmonie. Způsob harmonizace je příjemný a velmi účinný. Během masáže se systematicky propracovává tělo podle průběhu šlacho-svalových meridiánů, cílený tlak působí na pohybový a opěrný aparát, svalový systém, příznivě ovlivňuje lymfatický a nervový systém. Podstatou čínské energetické masáže je obnovovat proudění v energetických drahách (meridiánech) ve správném rytmu. Lidské tělo je protkáno dvanácti základními energetickými drahami, jež spojují různá místa v těle. Stačí, aby např. vlivem stresu došlo ke stažení svalu a tok energie je přerušen - výsledkem je bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Podobným potížím lze předejít právě energetickou masáží, která se zaměřuje především na dráhu močového měchýře - tato dráha je v těle nejdelší. Aktivace tohoto meridiánu ovlivňuje páteř a nervovou soustavu, pomáhá uvolnit bolesti v zádech a šíji.
---------------
Odstraňuje únavu, svalové křeče, nervové napětí, bolesti zad, šíje a hlavy, stimuluje cévní a lymfatický oběh, odplavuje toxické látky, uvolňuje svaly, klouby, šlachy. Použití energetické masáže má preventivní a vysoce regenerační účinky.

Líbí se Vám moje stránky?

Ano, moc se mi líbí. (3597 | 96%)
Zde můžete psát vaše nápady, názory, zkušenosti a reakce na poskytované služby v mém salonu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one