Zde může být název a logo Vaší firmy s překlikem na Vaše internetové stránky. Pokud máte zájem o zviditelněni Vaší firmy na mých stránkách, můžete mne kontaktovat na:
tel.: 602720136
email: korejtko.roman@post.cz
Tuto službu poskytuji jako ekvivalent každému, kdo zviditelní mojí firmu na svých stránkách.
-------------------------------------------------------------------
caffe felini.gif.png
antické lázně.png
arabela.jpg
Astory hotel.png
logo_shop.jpg
ALBION.jpg
MEDISTIK-LOGO.png
banner2.jpg
banner terezka.gif.png
Borkovec Jiří.jpg
Patakyovi.jpg
_hlav_head_novyobzor.jpg
lebenhart.png
logo-aloha.jpg
-006HNFPqsLiQ0HXT1pc5eqByXqkHBRX.jpg
AZYL LUCKY
AZYL LUCKY
Krmítka na parapet r. 2015 v.17cm.JPG
ROZUMNÍ

ROZUMNÍ

ROZUMNÍ
Petr Hannig

Petr Hannig

Petr Hannig
DUHOVÉ ELIXÍRY (přírodní výtažky na všechny možné zdravotní a jiné potíže)
-------------------------
Přírodní kompozice výtažků z domácích bylin a hub.
Obsah 50 ml, tmavé sklo s kapátkem. Návod a informační leták přiložen.
Špičková kvalita - český výrobek připravený v souladu s přírodou.
Bližší informace o duhových elixírech získáte u mne v salonu.
-------------------------
P300113_13.26.JPG
DETOXILEN pro celkové pročištění organismu. Obsahuje čistě přírodní látky - extrakt z benediktu lékařského, jehlice trnité, mochny nátržník, ořešáku černého, svízele syřišťového, třezalky tečkované. Vše je naložené ve 40% alkoholu. Napomáhá zlepšení činnosti trávicího ústrojí, lymfatického a močového systému, reguluje látkovou výměnu. Je vhodný především při zánětu žaludku a tenkého střeva (gastroenteritida), poruchách trávení, nedostatečné tvorbě žluče a žaludečních šťáv, špatné činnosti ledvin a nadledvinek, zánětu močových cest, problémech s vylučováním kyseliny močové, virózách, otocích srdečního a ledvinového původu, revmatických potížích a dně, alergiích, ekzémech, psychických problémech, špatném vstřebávání výživných látek, průjmech a nadýmání. Užívá se 3x denně 20 kapek půl hodiny před jídlem nebo po jídle, nejlépe po dobu 6 týdnů (vhodné rozředit v troše vody, podržet chvilku v ůstech a nezapíjet). Během užívání je nutné dodržovat pitný režim. Detoxikační kůru je možné po měsíční pauze opakovat. Detoxilen je také možno použít přidáním 40 kapek do jedné dávky očistného klyzmatu (klystýru).
---------------
FUNGILEN pro potlačení nežádoucích mikroorganismů. Obsahuje čistě přírodní látky – extrakt z levandule lékařské , břízy bělokoré, lichořeřišnice větší, puškvorce lékařského, penízovky sametonohé. Vše je naložené ve 40% alkoholu. Je určen pro osoby s akutními a chronickými problémy způsobenými přemnožením virů, bakterií a hub (plísně a kvasinky – Fungi). Je vhodný na alergie, kožní problémy, únavový syndrom, urogenitální záněty, cukrovku, imunitní poruchu, deprese, rakovinu. Nejčastější příznaky výše uvedených problémů jsou časté bolesti hlavy, pocit nevolnosti, padání vlasů, tvorba lupů, maštění pokožky hlavy, bolesti svalů a kloubů, třes končetin, kolísání tělesné váhy, neodolatelná chuť na sladké, pálení a svědění kůže, šupinaté ekzémy, suché dlaně, hluboké boláky, akné, plísně kůže a nehtů, zápach z úst, pachuť v ústech, záněty dásní, světlý jazyk, nadýmání a průjmy, svědění konečníku, žaludeční nevolnosti, záněty slinivky, poruchy funkce jater, vředové záněty střeva, chronické onemocnění ledvin, nesnášenlivost alkoholu, pálení, svědění a slzení očí, svědění v nose, puchýřky, chronická rýma, ušní záněty s hnisavými výtoky, bílý poševní výtok, silné svědění pohlavních orgánů, záněty močového měchýře a vaječníků, menstruační křeče, pokles sexuální touhy, zduřelé uzliny, imunitní poruchy, opakované záněty, alergie na potraviny, zimomřivost, noční pocení, otoky, poruchy koncentrace, nespavost, deprese, chronická únava. Užívá se 3x denně 20 kapek půl hodiny před jídlem nebo po jídle, nejlépe po dobu 6 týdnů (vhodné rozředit v troše vody, podržet chvilku v ůstech a nezapíjet). Během užívání je nutné dodržovat pitný režim a také je vhodné dodržovat doplňkovou fungicidní dietu.
-----------------
FRUCTAVIT pro posílení a regeneraci. Obsahuje čistě přírodní látky – extrakt z plodů borůvky obecné, rakytníku řešetlákového, rybízu černého, černé jeřabiny (aronie). Vše je naložené ve 40% alkoholu. Je vhodný při chronické únavě, v rekonvalescenci, při fyzickém a psychickém vypětí, snížené imunitě, alergiích a kožních problémech (ekzémy, lupenka), poruše zažívacího traktu (gastritida, žaludeční vředy), srdečních a koronárních chorobách (angina pectoris, krevní sraženiny), špatné činnosti štítné žlázy a nadledvinek, chemoterapii a radioterapii, cévních a žilních problémech (hemeroidy, ateroskleróza, vysoký cholesterol), šerosleposti a krátkozrakosti, poruchách oční sítnice, bolestech trojklaného nervu, páteře a kloubů, průjmech a bakteriálních onemocněních trávicího a močového ústrojí (plísně, kvasinky, Escherichia coli, stafylokoky). Užívá se 3x denně 20 kapek půl hodiny před jídlem nebo po jídle, nejlépe po dobu 6 týdnů (vhodné rozředit v troše vody, podržet chvilku v ůstech a nezapíjet).
------------------------------------
Doporučuje se jednou až dvakrát do roka provést komplexní detoxikační kůru FUNGILEN – DETOXILEN – FRUCTAVIT.
-----------------------------------
IMUNEX při alergiích a poruchách imunity. Obsahuje extrakty z plodnic žampionu zahradního a houževnatce jedlého. Vše je naložené ve 40% alkoholu. Není vhodný pro děti do 6 let. Používá se především při imunitních a autoimunitních poruchách (systémový lupus erythematodes, Addisonova nemoc, revmatoidní artritida, tyroiditida, Sjőgrenův syndrom, sarkoidóza, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, celiakie, dermatopolymyozitida, systémová sklerodermie, Raynaudův syndrom), alergiích a ekzémech (včetně polyvalentních alergiích), nádorových onemocněních, při chemoterapii a radioterapii pro snížení jejich vedlejších účinků, bakteriálních infekcích (zejména Staphylococcus aureus, Borrelia, Escherichia coli), chřipce, rýmě a nachlazení, regulaci krevního tlaku, cholesterolu a podpoře metabolismu, anémii, ochraně jater, žlučníkových kamenech a žaludečních obtížích (zejména vředech), cukrovce, migrénách a kloubních problémech, civilizačních onemocněních, vyčerpání organismu, chronické únavě, AIDS, Parkinsonově chorobě, Bechtěrevově nemoci a roztroušené skleróze, podpoře růstu zdravých kostí. Užívá se 3x denně 20 kapek půl hodiny před jídlem nebo po jídle, nejlépe alespoň po dobu 6 týdnů. Elixír je vhodné rozředit v troše vody na dně skleničky a chvíli podržet v ústech, není třeba zapíjet. Imunex je podle potřeby možné užívat i dlouhodobě.
------------------------
PSYCHOREGEN pro harmonizaci psychiky. Obsahuje extrakt z kozlíku lékařského, jeleního jazyku celolistého, ostropestřce mariánského, tužebníku jilmového a rozrazilu lékařského. Vše je naložené ve 40% alkoholu. Je vhodný při depresích, stavech skleslosti a melancholie, stresu a zvýšené nervové zátěži, únavě a psychickém vyčerpání, nespavosti, neklidu a podrážděnosti, poruchách soustředění a paměti. Napomáhá také při čištění krve a nadměrném překyselení organismu, zvýšené hladině cholesterolu v krvi a detoxikaci jater, revmatismu a vodnatelnosti, kašli, problémech s plícemi a vnitřním zahlenění, chřipce a nachlazení. Užívá se 3x denně 20 kapek půl hodiny před jídlem nebo po jídle, nejlépe po dobu 6 týdnů (s kratšími přestávkami možno i dlouhodobě). Děti 3x denně 10 kapek. Při těžkých stavech celkového vyčerpání lze podávat tzv. zrychleným dávkováním 6x denně 10 kapek, děti 6x denně 5 kapek (vhodné rozředit v troše vody, podržet chvilku v ůstech a nezapíjet). Během užívání je nutné dodržovat pitný režim (minimálně 1,5 litru tekutin na 50 kg tělesné váhy).

Líbí se Vám moje stránky?

Ano, moc se mi líbí. (3597 | 96%)
Zde můžete psát vaše nápady, názory, zkušenosti a reakce na poskytované služby v mém salonu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one